.знайти площу ромба якщо його тупий кут мая 120 градусів.а менша діагональ 6 см
- 16.12.2017 07:29
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Гострий кут дорівнює 60 градусів. Тоді Знаходимо діагональ, так як діагональ ділиться порівну 6/2=3 см, звідси з прямокутного трикутника менша діагональ = 2*3*tg60=6* √3
S=d1*d2/2=6√3*6/2=18√3
- 17.12.2017 18:32