Периметр квадрата 20 см. Знайдіть відстань від точки перетину діагоналей квадрата до його сторони.
- 16.03.2017 17:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
P=20 см
a=P/4=20/4=5 см
5:2=2.5 см відстань від точки перетину діагоналей квадрата до його сторони.
- 17.03.2017 20:36