знайдіть катет прямокутного трикутника, якщо його гіпотенуза дорівнює 27 см. а проекція катета на гіпотенузу 3 см
- 12.10.2016 14:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
27-3=24
3/h=24/h
h=6корінь2
За теоремою Піфагора:
Корінь з 3 до квадрату + 6корінь2=корінь81=9
Якось так
- 14.10.2016 00:59