Даю 135 баллов!!!!!!! Треба повністю зробити
задачу , а не лише відповідь .
Задача
Точка S розташована на відстані 6 см від кожної з вершин прямокутника ABCD
і віддалена від його площини на 4 см. Знайдіть сторони
прямокутника , якщо одна з них удвічі більше за другу!!!!!
- 26.06.2018 16:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ОТВЕТ 4 И 8 СМ РЕШЕНИЕ В ПРИЛОЖЕНИИ, ПОСТАВЬ ЛУЧШЕЕ ЗА РЕШЕНИЕ, ПОЖАЛУЙСТА
Пусть ABCD основание, E -вершина пирамиды, проекция ее на плоскость прямоугольника точка O/
OA²=AE²-EO²
CD²+AD²=AC²=4AO²
AD^2=4CD²
5CD²=4AO²
CD²=4/5OA²=4/5(AE²-EO²)
CD²=4/5(6²-4²)=4/5(36-16)=4/5*20=16
CD=4
AD=8
- 27.06.2018 23:03