Сума двох кутів трапеції дорівнює 140 градусів, а два інші кути пропорційні числам 4 і 7. знайдіть кути трапеції
- 24.08.2018 11:15
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сума кутів трапеції 360 градусів
360-140=220градусів-сума двох інших кутів
4+7=11 сума чисел на які кратні кути
220/11=20
20Х4=80 гр-один кут
20Х7=140-інший кут
- 25.08.2018 22:12