Допоможіть вирішити задачу !
Периметр трикутника = 70 см . Чому дорівнюють довжини його сторін , якщо одна з них більша за другу на 6 см і менша від третьої на 10 см?
- 11.02.2017 07:00
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2 сторона - х
1 сторона - х+6
3 сторона - х+16
х+х+6+х+16=70
3х+22=70
3х=70-22
3х=48
х=48:3
х=16 см - 2 сторона
16+6=22 см - 1 сторона
16+16=32 см - 3 сторона
- 12.02.2017 05:23