У трикутників КLM і DEF: кут К=куту D=90 градусів,KM=DF.LM=EF.Чому дорівнює сторона DE,якщо KM=5 cм,а KL більша за DF на 7 см?
- 13.08.2018 00:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Оскільки KL=DE, то щоб знайти KL треба 7+5=12.тепер, KL=DE=12см.KM=DF=5см.Ми маємо дві сторони - два катета, і тепер за допомогою теореми Піфагора c^2=a^2+b^2c^2=5^2+12^2c^2=25+144c^2=169c=(не знаю, как значок поставить, вообщем, корень из 169)c=13ML=FE=13см.
- 13.08.2018 14:38