Бісектриса гострого кута паралелограма. Діють його сторони у відношені 3:4. Рахуючи від тупого кута. Периметр паралелограма дорівнює 80см. Знайти сторони паралелограма.
- 22.08.2018 12:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Паралелограм АВСД, АК-бісектриса кута А, ВК/КС=3/4=3х/4х, кутВАК=кутКАД, кутКАД=кутАКВ як внутрішні різносторонні, трикутник АВК рівнобедрений, АВ=ВК=3х, периметр=80, АВ=СД, АД=ВС, ВС=ВК+КС=3х+4х=7х, периметр=2АВ+2ВС=80, АВ+ВС=40, 3х+7х=40, х=4, АВ=3*4=12=СД, ВС=АД=7*4= 28
- 24.08.2018 00:29