Егер колбеудин узындыгы 22 см , ал онын жазыктыктагы проекциясы 11см болса, осы колбеу мен жазыктыктын арасындагы бурышты табындар
- 25.09.2016 03:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Көлбеудің ұзындығы 22, ал проэкциясы 11.. сонда бізде тікбұрышты үшбұрыш шығады.... 22 см гипотинуза болса, 11 см катеті болады. ... іргелес жатқан катеттің гипотинузаға қатынасы бізге бұрыштың косинусын береді... cos=11/22=1/2... ал косинус 60 градуста 1/2-ге тең... сонымен 60 градус
- 26.09.2016 10:32