Помогите пожайлуста очень прошу!!!!!Нужны задачи сегодня!!Зарание благодарю!
1)Трикутник АВС подібний трикутнику А1 В1 С1.Знайти невідому сторону.Варіанти відповіді А)15см; Б)21см; В)5см; Г) 7 см.
2)У трикутнику АВС (кут С=90 градусів) проведено висоту СD.Знайти СD? якщо АD=36см, ВD= 49 см.Варіанти відповіді А)42 см; Б)144см; В)12 см; Г) 1764;
3) Чи подібні два прямокутних трикутники якщо в одному з них гострий кут одного трикутника удвічі більше за гострий кут іншого трикутника?
4)Периметр трикутника 72 см .Знайти його сторони якщо сторони подібного йому трикутника дорівнюють 7,8см і 9 см.
5)Обчислити радіус кола, описаного навколо прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 6 см і 8 см.
6) Знайти висоту трапеції бічні сторони якої 10 см і 17 см, а основи дорівнюють 9 см і 30 см.
- 01.03.2018 05:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1. Немає даних2. СД=корінь(АД *ВД)=корінь(36*49)=42, 4. периметр1(Р1)=72, периметр2(Р2)=7+8+9=24, Р1/Р2=k=72/24=3, сторона1=3*7=21, сторона1-2=3*8=24, сторона1-3=3*9=27, 5. гіпотенуза=корінь(катет1 в квадраті+катет2 в квадраті)=корінь(36+64)=10, радіус кола=1/2гіпотенузи=10/2=5, 6. Трапеція АВСД, АВ=10ВС=9, СД=17, АД=30, проводимо висоти ВН і СК на АД, ВН=СК, НВСК-прямокутник ВС=НК=9, КД=х, АН=АД-НК-КД=30-9-х=21-х, трикутник АВН, ВН в квадраті=АВ в квадраті-АН в квадраті=100-441+42х-х в квадраті, трикутник КСД СК=СД в квадраті-КД в квадраті=289-х в квадраті, 100-441+42х-х в квадраті=289-х в квадраті, х=15=КД, АН=21-15=6, ВН=корінь(100-36)=8
- 02.03.2018 11:46