Знайти периметер трикутника,якщо його середні лінії дорівнюють 6см,9 см,10см
- 21.01.2017 15:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Середня лінія трикутника, яка сполучає середини двох його сторін, паралельна третій стороні і дорівнює її половині. Тому периметр трикутника вдвічі більший, ніж сума його середніх ліній.
Р=(6+9+10)*2=50
- 22.01.2017 00:05