Менша основа рівнобічної трапеції дорівнює 4 см.а її бічна сторона - 5см. Знайдіть периметр трапеції якщо її діагональ є бісектрисою тупого кута трапеції.
Розвязання. Пліз
- 13.01.2018 20:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трапеція АВСД, АС-бісектриса кута С, ВС=4, АВ=СД=5, кут АСВ=кутАСД, кутАСВ=кутСАД як внутрішні різносторонні, трикутник АСД рівнобедрений, АД=СД=5, периметр=4+5+5+5=19
- 14.01.2018 05:01