знайдіть апофему правильної чотирикутної піраміди якщо її висота дорівнює 4 см а сторона основи 6 см?
- 20.08.2018 04:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Піраміда КАВСД, К-вершина, АВСД-квадрат, СД=6, КО=4, проводимо апофему КН на СД, трикутник ОКН - прямокутний ОН=1/2АД=1/2СД=6/2=3, КН=корінь (ОК в квадраті+ОН в квадраті)=корінь(16+9)=5 - апофема
- 21.08.2018 16:02