Знайдіть бічну сторону рівнобедреного тупокутного торикутника. Радіус кола описаного навколо нього R=1, дорівнює основі трикутника. За теоремою косинусів можемо знайти невідому сторону . але як знайти кут між ними????
- 06.02.2017 05:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Луч BK является биссектрисой угла ABC точка B середина отрезка KH Укажите градусную меру угла ABC если градусная мера угла ACH равна 124
- 07.02.2017 23:34
Трикутник АВС, АВ=ВС, О-центр, АО=ОС=1, АС=АО=ОС, Проводимо перпендикуляр ОКВ , точка К перетин ОВ з АС, в трикутнику АВС ВК- висота, медіана, АК=КС=1/2=0,5=1/2АО, кут АОК=30, катет АК вдвічі менше гіпотенузи АО, В трикутнику АОВ, АВ= АО в квадраті+ВО в квадраті-2*АО*ВО*cos30 =1+1-(2*1*1*корінь3/2)=2-корінь3
можна через теорему синусів вирішувати
- 08.02.2017 07:15