Сторона ромба утворює з однією з його діагоналей кут 68градусів.знайти кути ромба
- 24.12.2017 16:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Диагонали ромба - его биссектрисы
Значит, угол 1 = 68*2 = 136
Угол 2 = 180-136=44
Угол 3= угол 1= 136
Угол 4 = угол 2 =44
- 26.12.2017 00:41