Дано ривнобедренний трикутник.Основа=4см и кути при основи= по 30 градусів.Знайти бічні сторони трикутника.
- 03.10.2017 11:42
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Тоді бічні сторони = (a/2)/sin(a/2)=2/sin60=2/(√3/2)=4/3 *√3
- 04.10.2017 11:29