Корень(х-1+корень з 2)=корень 2, 4-показник кореня
корінь(5х-1)=корінь(3х+19)
корінь(х+1)=11-х
- 17.05.2018 07:19
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
корень(х-1+корень з 2)=корень 2, 4-показник кореня - тут незрозуміло всі 2 під коренем 4-го ступеню?
корінь(5х-1)=корінь(3х+19) - дві частини в квадрат, 5х-1=3х+19, 2х=20, х=10
корінь(х+1)=11-х - дві частини в квадрат, х+1=121-22х+х в квадраті, х в квадраті-23х+120=0, х=(23+-корінь(529-4*120))/2=(23+-7)/2, х1=15, х2=8
- 18.05.2018 16:49