1) Менша основа прямокутної трапеції дорівнює 12см, а менша бічна сторона 4√3. Знайдіть площу трапеції,якщо один із кутів дорівнює 120
2) У рівнобічній трапеції АВСД основа ВС дорівнює 6 см,висота трапеції дорівнюе 2√3 а бічна сторона утворює з основою АД кут 60. Знайдіть основу АД трапеції.
- 24.12.2016 14:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1. Знайдемо DE
DE=h*ctg60
DE=4√3*√3/3=4см
шукаємо АD
AD=12+4=16
2.DE=h*ctg60=2√3*√3/3=2см
AD=6+2*2=10
- 25.12.2016 00:56