Бісектриса кута А паралелограма ABCD перетинає сторону ВС в точці Е, при цьому ВЕ=7,3см ЕС=3,7см. Обчислити периметр паралелограма
- 18.12.2017 05:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Паралелограм АВСД, ВЕ=7,3, ЕС=3,7, ВС=АД=7,3+3,7=11
кутЕАД=кутАЕВ як внутрішні різносторонні =кутВАЕ (АЕ-бісектриса)
трикутник АВЕ рівнобедрений, АВ=ВЕ=7,3=СД
периметр=7,3+7,3+11+11=36,6
- 19.12.2017 17:07