Сторона ромба утворює з діагоналями кути, різниця яких дорівнює 30*. Знайти кути ромба
- 25.10.2017 08:29
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай x-утворений кут з діагоналлю і гострим кутом,тоді у- кут утвр з діаг. і туп. кутом.Складаємо систему рівнянь.
у-х=30( тобто від частини тупого кута відняти частину гострого і за умовою вийде 30 градусів)
у+х = 90 (бо діагоналі перетинаються під прямим кутом і тоді кут між діагоналями 90 а два інші х + у)
виражаємо х через у
х=у-30
тепер підставляємо у друге рівняння
у+у-30=90
2у=120
у=60
Отже частина тупого кута 60 тоді цілий 120
отже частина гострого кута х=60-30=30 тоді цілий 60
- 26.10.2017 19:56