Чомудорівнює кут ADC чотирикутника ABCD вписаного є коло якщо кут ACD =32 кут CBD=56.
- 12.09.2016 03:37
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дуга СД=2* кут СВД = 2*56=112, дуга АД=2*кутАСД=2*32=64
Дуга АС=2*кутАДС = 360-дугаАД-дугаСД=360-64-112=184
кут АДС= дугаАС/2=184/2=92
* - помножити
- 13.09.2016 18:43