У прямокутнику ABCD бісектриса АК прямого кута А
ділить протилежну сторону на відрізки ВК і КС, які дорівнюють 4 см і 6 см відповідно. Знайдіть
площу прямокутника
- 14.10.2016 02:04
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Бісектриса прямокутника відтинаю від нього рівнобедрений трикутник АВК, у нього АВ=ВК=4см. Площа прямокутника: S=AB*BC, де ВС=ВК+КС=4+6=10см. Отже
S=4*10=40см^2
- 15.10.2016 07:40