ЗАДАЧА 1 Знайдіть точки перетину прямої 2x-5y+20=0 з осями координат.
ЗАДАЧА 2 Визначте, чи є відрізок АВ діаметром кола x²+6x+y²=0, якщо А(-1, √5), В(-5, -√5)
ЗАДАЧА 3 Дано прямокутний трикутник АВС з гіпотенузою АС. Побудуйте: а) відрізок, симетричний катету АВ відносно точки С. б) кут, симетричний куту АВС відносно прямої АС.
- 14.11.2017 05:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1. 2х-5у+20=0
С осью Ох => y=0 => 2x-5·0+20=0
2x=-20
x=-10
Получили точку (-10; 0).
С осью Оy => x=0 => 2·0-5y+20=0
-5y=-20
y=4
Получили точку (0; 4).
2. x²+6x+y²=0
(x²+6x+9)+y²=0+9
(x+3)²+y²=3²
Окружность радиуса 3 с центром (-3; 0).
Если АВ - диаметр, то АВ=6
Значит, АВ является диаметром.
3. Чертежи во вложении.
- 15.11.2017 05:24