В прямокутному трикутнику більший катет дорівнює 6√3 см, а кут між бісектрисою і медіаною, проведеними до гіпотенузи, дорівнює 15градусов. Знайти другий катет і гіпотенузу.
- 03.01.2017 07:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ECB=ACE
45+15=60
ACD=CAD=90-60=30
AB=AC/cos30=6sqrt(3)*2/sqrt(3)=12
BC=1/2AB=6
- 04.01.2017 03:22