в циліндрі паралельно його осі і на відстані 6 см від неї проведено переліз,площа якого 160 см2.Обчисліть висоту циліндра,якщо радіус основи дорівнює 10 см.
- 26.09.2018 16:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
по т Пифагора найдем половину стороны сечения=8(10*10-6*6=100-36=64=8*8)
сторона сечения=8*2=16
Площадь сечения = произведению его сторон, значит
160:16=10
высота = 10
- 27.09.2018 01:59