У гострокутному трикутнику АВС ВМ - висота, проведена до сторони АС. Знайдiть площу трикутника АВС, якщо ВС=10 см, АМ = 4 см, МС = 8 см
- 04.09.2017 07:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ВМ= корінь (ВС в квадраті - МС в квадраті)=корінь(100-64)=6
Площа = 1/2АС*ВМ=1/2 *(4+8)*6=36
- 05.09.2017 21:21