Дві сторони паралелограма дорівнюють 4 см і 4√3 см,
а кут між ними 30. Знайдіть
1.меншу діагональ паралелограма.
2.площу паралелограма
3.меншу висоту паралелограма.
- 13.02.2017 13:19
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
дано: а = 4 см, b =4√2 см, α = 30°
1. Менша діагональ лежить проти меншого кута паралелограма, використаємо теорему косинусів c^2 = a^2 + b^2 – 2abcosα, c^2 = 16 +32 - 2·4·42·cos 30° = 48 – 16корінь із 6, c= 4 корінь (3-√6) (см)
2. Площа паралелограма обчислюється за формулою S = ab sin α, S = 4·4√2·sin 30° = 8√2 (см^2)
3. Висота - цеперпендикулярізвершинидобільшоїсторони, h = asin α , h = 4 ·sin 30° = 2 (см)
- 14.02.2017 10:41