Теорема Пифагора:з точки до прямоi проведено двi похилi,проекцii яких на пряму дорiвнюють 9 см i 16 см . Знайдiть вiдстань вiд точки до прямоi,якщо одна з похилих на 5 см бiльша за другу
- 27.07.2017 11:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трикутник АВС, АВ = а, ВС=а+5, ВН- висота, АН=9, НС=16
трикутник АВН, ВН в квадраті =АВ в квадраті - АН в квадраті = а в квадраті - 81
трикутник НВС, ВН в квадраті = ВС в квадраті - НС в квадраті = (а+5) в квадраті - 256= а в квадраті +10а +25 - 256
а в квадраті - 81 = а в квадраті +10а +25 - 256
10а=150
а=15 = АВ. ВС=15+5=20
трикутникАВН . ВН = корінь(225 - 81) =12
- 28.07.2017 01:37