Знайдіть периметр прямокутника, якщо його діагональ = 2d і утворює зі стороною кут альфа.
- 02.06.2017 13:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
cos(alfa)=AD/AC; AC=2d, кут СAD=alfa звідси AD=2dcos(alfa) sin(alfa)=CD/AC, CD=sin(alfa)*2d. P=(CD+Ad)*2=4d(sin(alfa)+cos(alfa))
- 03.06.2017 16:17