Діаметр основи конуса 6 см, а площа бічної поверхні 24\piсм. Знайдіть довжину твірної конуса?
- 17.02.2017 10:26
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Sбок = пи*r*L = 24 / пи. Отсюда L = 24 / (пи^2 * r) = 24 / (пи^2 * (6 / 2)) = 8 / пи^2.
- 18.02.2017 18:24