Знайдіть кути трикутника якщо його зовнішні кути пропорційні числам 4 3 і 5
- 25.10.2016 13:55
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дано: трик. АВС; 4:3:5
Нехай х кофіціент відношеня.
Тоді : кут А =4х ; кут В= 3х; кут С=5х;
кут А + кут В + кут С = 180*
4х+3х+5х=180*
12х=180*
х=180*: 12
х=15
кут А=4помножити 15=60
кутВ=3помножити 15=45
кутС=5помножити 15=75
Відповідь:кут А=60; кут В=45;кутС=75
- 26.10.2016 15:23