Один з кутів прямокутного трикутника має 60 градусів, а сума найменшої і найбільшої його сторін дорівнює 6 см. Знайдіть довжину гіпотенузи.
- 08.04.2018 08:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
а,в-катеты;с-гипотенуза
а+в=6; в=а*тg60
а+аtg60=6
a(1+tg60)=6
а=6/(1+1.7)=2.2
с=а/cos60=2.2/(1/2)=4.4
- 09.04.2018 14:32