Знайдіть кут трикутника FPK якщо кут F у 4 рази більший за кут P і на 54 градусів менший від кута K
- 12.08.2017 07:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Р-х, F-4х, К-4х+54
х+4х+4х+54=180
9х=126
х=14
F=4*14=56 К=56+54=110
Проверяем: 14+56+110=180
- 13.08.2017 14:31