Основа прямої призми-прямокутний трикутник з катетом 4см. і гіпотенузою 5 см. висотою призми 6 см.Знайдіть Sповне? Допоможіть будь ласка)))
- 25.05.2018 20:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Рішення:
Повна площа призми S = 2Sпідстава + Sбiчна
Другий катет підстави а = √с²-b²=√5²-3²=√16 = 4 см
Периметр підстави Р = а + b + c = 12 см
Площа підстави S= ab/2 = 6 cм²
Бічна поверхня S= Р*h = 12*6 = 72 см²
S = 2*6 + 72 = 84 см²
- 26.05.2018 02:39