один з катетів прямокутного трикутника дорівнює 5 см а прилеглий кут 60 градусів
- 12.06.2017 10:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
якщо прилеглий кут = 60*, то протилеглий = 30* за суммою кутів трикутника,
катет , протилеглий куту 30* дорівнює 1/2 гіпотенузи, з цього маємо с=10см
за тПіфагора в^2= 10^2- 5^2= 75 b=5sqrt3 5 корней из3
- 13.06.2017 21:47