Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 137 градусів. Знайдіть кути трикутника не суміжні з ним, кщо один з них дорівнює 28 градусів.
- 01.06.2017 12:15
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
внешний угол при вершине треугольника = сумме двух внутренних углов не смежных с ним.
если один угол =28, то другой=137-28=109
- 02.06.2017 11:56