знайдіть вектор-суму а+б і вектор-різницю а-б, якщо:
а)а(-3;-1) б(-1;2) б)а(2;-7), б(2;3)
- 02.03.2018 01:35
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
a+b=(-3;-1)+(-1;2)=(-3+(-1);-1+2)=(-4;1);
a-b=(-3;-1)-(-1;2)=(-3-(-1);-1-2)=(-2;-3)
a+b=(2;-7)+(2;3)=(2+2;-7+3)=(4;-4);
a-b=(2;-7)-(2;3)=(2-2;-7-3)=(0;-10)
- 03.03.2018 20:19