Кути опуклого чотирикутника пропорційні до чисел 1, 2, 3, 3, 4 знайти градусну міру усіх кутів
- 25.08.2017 18:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Оскільки це чотирикутник, то сума всіх кутів буде 360*
перший кут - х
другий - 2х
третій - 3х
четвертий - 4х
х+2х+3х=4х=360
10х=360
х=36*
2*36=72*
3*36=108*
4*36=144*
обери будб-ласка моє рішення найкращим)
- 26.08.2017 09:58
сума кутів дорівнює 360 градусів, 360 ділимо на 10 (1 +2 +3 +4), знаходимо чому дорівнює 1 частина (36 градусів), знаходимо кути
1 * 36 = 36, 2 * 36 = 72, 3 * 36 = 108, 4 * 36 = 144
- 26.08.2017 23:47