Бісектриси кутів трикутника МРК перетинаються в точці О , кут МОК = 126 градусів . знайти кути МОР і РОК , якщо кут РМК=56 градусів
- 25.05.2018 01:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Ну тут очень просто, дан угол РМК, найходим его половинку:
1) ОМК=56/2=28°;
2) ОКМ=180-126-28=26°;
3) РКМ=26*2=52°;
4) МРК=180-52-56=72°;
5) МРО=ОРК=72/2=36°;
6) РОМ=180-36-28=116°;
7) РОК=360-116-126=118°.
Ответ: 116° и 118°.
- 26.05.2018 15:01