Помогите решить задачу! Діагональ осьового перерізу циліндра 10 см і утворює з площиною основи кут 60 градусів. Знайти радіус основи циліндра.
- 18.04.2017 03:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
осьовий переріз циліндра- прямокутник.дігональ ділить його на 2 прямокутних трикутника.
діагональ=10-гіпотенуза.Катет=2R=x.
x/10=cos60
cos60=0.5
x=10*0.5=5
R=2.5
- 18.04.2017 21:31