Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо його катети дорівнюють1) 9м і 12м; 3а і 4а?
- 02.11.2017 13:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
гіпотенузу прямокутного трикутника,
по теореме Пифагора
c^2 = a^2 +b^2
1) c^2 = 9^2+12^2 =225 ; c=15 м
2) с^2 = (3a)^2+(4a)^2 = 25a^2 ; c=5a
- 03.11.2017 07:51