у конусі радіус 4 см, а висота 3 см. знайдіть: а) твірну конуса б) площу основи в) площу осьового перерізу
- 19.06.2018 21:02
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Твірна конуса - гіпотенуза .
Радіус і висота - катети
За теор. Піфагора:
а2+в2=с2
с2=4*4+3*3=25(см)
с=5(см) - твірна конуса
S=пR2
S=3,14 * 16 = 50,24(см2)
Осьовий переріз має форму трикутника
Sтрикут.=1/2аh
Sтрикут.=4*3=12(см2)
- 21.06.2018 07:38