Довжина кола, вписаного в правильний трикутник , дорівнює 12Псм.Знайдіть периметр трикутника
- 03.09.2018 20:10
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
С=12Псм.
С=2ПR
радіус кола дорівнює r=l:(2*pi)
r=12*pi:(2*pi)=6 см
сторона трикутника дорівнює
r=a*корінь(3)/6
a=2*корінь(3) *r
a=2*корінь(3)*6=12*корінь(3) см
периметр правильного трикутника дорівнює
р=3*а
р=3*12*корінь(3)=36*корінь(3) см
відповідь: 12*корінь(3) см
- 04.09.2018 04:14