Обчисліть скалярний добуток векторів AB i CD,якщо А(3;1;-4) В(-2;3;10) С(3;-1;2) D(6;-3;-2)
- 08.06.2018 18:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АВ= {-2-3.3-1.10+4}={-5.2.14}
СД= {6-3.-3+1.-2-2}={3.-2.-4}
АВ*СД= -5*3+2*(-2)+14*(-4)=-15-4-56=-75
- 09.06.2018 17:44