Знайдіть кут між векторами:
а) а=(-2;0;2) і b=(0;0;4)
Зараннее спасибо
- 08.10.2017 16:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
a*b=2*0+0*+2*4=8
IaI=корінь квадратний 4+0+4=2 кореня з 2
IbI=0+0+16=4
cos(кута) =______8_______= ___корінь з 2___
2 кореня з 2 * 4 4
- 08.10.2017 22:35