Різниця кутів паралелограма дорівнюе 36 градусов ,знайти кути паралелограма.
- 24.10.2017 03:26
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Відомо:
АВСД паралелограм
кут А = куту С
кут В = куту Д
кути А і С на 36 градусів більші кутів В і Д
______________________________________
Сума кутів паралелограмма дорівнює 360 градусів.
Нехай кут В = куту Д = х
Тоді кут А = куту С = х +36
х+х+ х+36+х+36 = 360
4х = 288
х= 72
кут В = куту Д = 72
А = куту С = 72+36= 108
Відповідь: 108; 108; 72; 72;
- 25.10.2017 10:40