Помогите с геометрией пожалуйста) Знайдіть довжину відрізка з кінцями в заданих точках: 1)А(1;1;0), В(3;0;0); 2)С(0;-1;0), Т(-4;1;3)
- 27.01.2018 12:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АВ = √[(3 - 1)² + (0 - 1)² + (0 - 0)²] = √(4 + 1) = √5
CT = √[(-4 - 0)² + (1 - (-1))² + (3 - 0)²] = √(16 + 4 +9) = √29
- 28.01.2018 02:40