Радіус , вписаного в рівнобічну трапецію кола = 12см , бічна сторона 25 см. Знайти основу трапеції.
- 19.02.2018 00:02
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
AB+CD = BC+AD = 50 см
ВЫсота h = 2R = 12*2 = 24 cм
(AD-BC)/2=√25²-24² = √49 = 7 cм
ВС = (50-14)/2 =18 см
AD = 18+14 = 32 cм
- 20.02.2018 12:58