знайдіть кути трикутника, якщо вони утворюють арифметичну прогресію і найбільша сторона трикутника у два рази більша за найменшу.
- 02.01.2018 23:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сумма углов треугольника
а1 + а2 + a3 = 180
a3 = 2a1
a1+(a1+d)+(a1+2d)=180
a1+2d = 2a1
3a1+3d=180
2d = 2a1 - a1
a1+d=60
a1=2d
2d+d=60
d=20
a1=40
углы тр-ка: 40, 60, 80
- 04.01.2018 05:39