Площа ромба становить 600 см в квадрате, а одна з діагоналей дорывнюю 30 см. Знайдіть висоту ромба.
- 23.11.2016 01:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Якщо площа 600, а одна дыагональ 30, то друга 600/15=40см. тоды половини дыагоналей 15 ы 20 см . Сторона ромба за Піфагором= 25см.Н=600/25=24см
- 23.11.2016 21:47